ALET ASMA PANOLARI VE TAKIM KANCALARI

Star çelik alet asma panoları veya bu panolar ile oluşturduğunuz geniş alet asma panolu duvarlarınız, aletleri ayrı ayrı tasnif etmek için ideal bir fırsat sunar.

TAKIM KANCASI K16

TAKIM KANCASI K16

STAR ÇELİK K16 alet kancası aparatı-askısı metal sağlam askı sacı ile Star Çelik ürünü 100x200x50 mm plastik saklama kutusu ile çeşitli küçük parçalarınızı, cıvata, somun vs benzeri birçok malzemeyi STAR ÇELİK alet asma panoları üzerinde güvenli bir şekilde düzenleme ve saklamanızı sağlar. Uzun ömürlü endüstriyel kullanım için tasarlanmış uzun ömürlü ve dayanımlı Alet kancamız 1 mm kalınlığında sacdan ve elektrostatik toz boyalı üretilmektedir. Kilitleme plastiği ile çıkma önlenir.

Satın Al
TAKIM KANCASI K17

TAKIM KANCASI K17

STAR ÇELİK K17 alet kancası aparatı-askısı metal sağlam yapısı ve 10 Kg taşıma kapasitesi ile genel maksat rafı olarak paketli malzemelerinizi, dokümanlarınızı, vs benzeri birçok unsuru alet asma panoları üzerinde güvenli bir şekilde düzenleme ve saklamanızı sağlar. Uzun ömürlü endüstriyel kullanım için tasarlanmış uzun ömürlü ve dayanımlı Alet kancamız 1,2 mm kalınlığında sactan elektrostatik toz boyalı üretilmektedir. Kilitleme plastiği ile çıkma önlenir.

Satın Al
TAKIM KANCASI K18

TAKIM KANCASI K18

STAR ÇELİK K18 alet kancası aparatı-askısı sağlam yapısı ile 69 mm çapını geçmeyen yuvarlak kutuları ve benzer ürünleri alet asma panoları üzerinde güvenli bir şekilde düzenleme ve saklamanızı sağlar. Uzun ömürlü endüstriyel kullanım için tasarlanmış uzun ömürlü ve dayanımlı 1,2 mm sac kalınlığında sactan ve elektrostatik toz boyalı üretilmektedir. Kilitleme plastiği ile çıkma önlenir.

Satın Al
TAKIM KANCASI K19

TAKIM KANCASI K19

STAR ÇELİK K19 alet kancası-aparatı-askısı sağlam yapısı ile 115 mm Avuç taşlamaları alet asma panoları üzerinde güvenli bir şekilde asabilmenizi, düzenlemenizi ve saklamanızı sağlar. Uzun ömürlü endüstriyel kullanım için tasarlanmış uzun ömürlü ve dayanımlı 1,5 mm sac kalınlığı sacdan ve elektrostatik toz boyalı üretilmektedir. Kilitleme plastiği ile çıkma önlenir.

Satın Al
TAKIM KANCASI K20

TAKIM KANCASI K20

STAR ÇELİK K20 alet kancası-aparatı-askısı metal sağlam yapısı ve 2 Kg taşıma kapasitesi ile havuzlu mini rafımız yağdanlık, kutulu malzemeler vs benzeri birçok unsuru alet asma panoları üzerinde güvenli bir şekilde düzenleme ve saklamanızı sağlar. Uzun ömürlü endüstriyel kullanım için tasarlanmış uzun ömürlü ve dayanımlı Alet  kancamız 1 mm kalınlığında sacdan elektrostatik toz boyalı üretilmektedir. Kilitleme plastiği ile çıkma önlenir.

Satın Al
TAKIM KANCASI K21

TAKIM KANCASI K21

STAR ÇELİK K21 alet kancası aparatı-askısı sağlam Alüminyum metal yapısı ve plastik yayları ile genişlikten bağımsız olarak aletlerin veya parçaların güvenli bir şekilde sıkıştırılması ile alet asma panoları üzerinde güvenli bir şekilde düzenleme ve saklamanızı sağlar. Uzun ömürlü endüstriyel kullanım için tasarlanmış uzun ömürlü ve dayanımlı Alet  kancamız özel kesitli alüminyumdan yayları plastikten üretilmektedir. Vidalama yöntemi ile sabitlenir çıkma önlenir.

Satın Al
TAKIM KANCASI K22

TAKIM KANCASI K22

STAR ÇELİK K22 alet kancası-aparatı-askısı ikili yapısı ile birçok alet ve aparatın ve parçaların vs sonsuz hayal gücünüz ile alet asma panoları üzerinde güvenli bir şekilde düzenleme ve saklamanızı sağlar. Uzun ömürlü endüstriyel kullanım için tasarlanmış uzun ömürlü ve dayanımlı 1,5 mm sac kalınlığı ve galvaniz kaplamalı. Kilitleme plastiği ile çıkma önlenir.

Satın Al
TAKIM KANCASI K23

TAKIM KANCASI K23

STAR ÇELİK K23 alet kancası-aparatı-askısı ikili yapısı ile birçok alet ve aparatın ve parçaların vs sonsuz hayal gücünüz ile alet asma panoları üzerinde güvenli bir şekilde düzenleme ve saklamanızı sağlar. Uzun ömürlü endüstriyel kullanım için tasarlanmış uzun ömürlü ve dayanımlı 1,5 mm sac kalınlığı ve galvaniz kaplamalı. Kilitleme plastiği ile çıkma önlenir.

Satın Al
Hakkımızda

Hakkımızda

Endüstriyel Mobilyada Starçelik

1976 yılında, metal ustası 3 kardeş tarafından küçük bir atölye temelleri atılan Star Çelik fiması ilk günlerinden, günümüze kalite olgusunu iş yaşamına klavuz edinmiştir.

Çalışanların ve yönetim şirket kimliğine olan bağlılıkları, özverileri kalite yolculuğumuzda büyük mesafelerin çabucak geçilmesini sağlamıştır. Star Çelik; yılların verdiği tecrübe ve işine bağımlı kadrosu ile kaliteli ürünler üretir.Üretiminde mükemmele ulaşmak için kaliteli malzeme kullanarak modern teknolojileri, üretim yöntemleri ve ustalığı birleştirmiştir.

Devamı

DELİKLİ TAKIM ASMA PANOLARI VE TAKIM ASMA KANCALARI

"Star çelik profesyonel delikli takım asma pano sistemleri ile düşlediğiniz düzen"

Star çelik takım asma panoları veya bu panolar ile oluşturduğunuz geniş takım asma panolu duvarlarınız, aletleri ayrı ayrı tasnif etmek için ideal bir fırsat sunar. Bu düzenleme işlemini takım asma panoları ve takım asma kancaları ile defalarca değişen şartlara göre tekrar tekrar yapabilirsiniz.

Bu kolaylık klasik sistemlerin sizi bir defalık düzenleme yapma kısıtlamasından veya her bir düzenlemede yapacağınız artı masraflardan kurtarır.

Takım asma panoları, aletleri her zaman elinizin altında tutmakla kalmaz, temiz alet ve takım saklama, aletlere, takımlara veya çalışma malzemelerine hızlı erişim, açık ve yerden tasarruf eden sistematik organizasyon yardımı sunar.

Star çelik duvar panel setleri ile takımlar askıda küçük parçalar kutuda

Duvar panel setleri atölyelerin, fabrikaların, garajların veya hobi alanlarının ayrılmaz bir parçası haline geldi. Duvar panel setlerine çeşitli takım asma kancaları ve plastik avadanlık kutular pratik ve kolay bir şekilde takılabilir Duvar panel setlerine raflar ve plastik kutular da asılabilir. Aletler ve takımlar dolaplarda ve çekmecelerde gözden kaybolurken  zaman kaybı hat safhaya çıkabilir, duvar panel setleri ile doğru alete güvenli ve hızlı erişim garanti edilir.

Duvar panel setlerimiz sadece duvarda kullanılamaz

Delikli takım asma ve oluklu panolarımız çalışma tezgâhlarına, iş istasyonlarına atölye arabalarına, takım dolaplarına, arabalarına, endüstriyel malzeme dolaplarına takılabilir veya hareketli veya sabit stant oluşumları ile bir bölme işlevi görebilir. Alet asma panoları ile oluşan stantlar düzen için pratik ve çok yönlü çözümler sunar.

Star çelik Delikli alet asma pano sistemleri için hangi aksesuarlara ihtiyacınız var?

Delikli takım asma panolarımız için üretilen standart takım asma kancalarımız kullanımda verimlilik sağlar.

Takım asma kanca çeşitliliği, uygun şekilde asılarak düzenlenecek ögelerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ve takım asma kancaları aletlerin ergonomisine göre tasarlandığından kullanım kolaylığı ve zaman kazandırır.

Delikli alet asma panolarınız için doğru aksesuar kullanımında Star çelik ihtiyacınıza çözüm bulacaktır. Star çelik alet asma kancalarını seçimini sizin için kolaylaştıran çeşitli seçenekleriniz vardır: Örneğin, aletlerin basitçe asıldığı tekil kancalarımızdan yaylı alet asma kancalarımıza, anahtar setleri için hazır çözümlere, pano üzerine takılabilir raflara, matkap uçlarınızdan alen anahtarlarınıza kadar çözüm sunan takım asma kancalarımızı ve aksesuarlarımız kullanabilirsiniz. Bu esnek seçenekler, delikli alet asma pano sisteminizi tamamen ihtiyaçlarınıza göre uyarlama fırsatı verir.

Online mağazamızdan yüksek kaliteli takım asma kanca çeşitlerimizi ucuza satın alabilirsiniz. Anahtar tutucular, testere tutucular, matkap tutucular, tekli -çiftli çubuk kancalar U veya yaylı tutucu takım asma kancaları tek tek seçerek veya tek bir pakette çeşitli kancalardan ve farklı aksesuarlardan oluşan bir alet kancası seti satın almanız özellikle tavsiye edilir.

Geniş ürün yelpazemize bir göz atın ve pratik delikli alet asma ve oluklu pano sistemleri ve alet kancaları ve uygun aksesuarlar ile çalışma ortamlarınızda düzenli bir çalışma alanı oluşturun.

Ürünleri Keşfet

STAR ÇELİK çekmeceli ve kapılı  dolaplar atölye, depo, ofis,tamirhane,hobi alanları için çok çeşitli tasarımlarda mevcuttur.

STAR ÇELİK çekmeceli dolaplarımızın; Atölye ve üretim alanı için, boyutlarında, çekmece düzeninde ve yüksekliklerinde bireysel gereksinimlere mükemmel uyum sağlayan çeşitli çelik sac versiyonları mevcuttur.Örneğin, aletleri depolarsınız veya inşaat ve üretim parçalarını açıkça elinizin altında tutarsınız. Boyutlar uygun şekilde yayılmışsa, gölge tahtası da dâhil olmak üzere tüm takım kümelerini doğrudan çekmecede saklayabilirsiniz.